Bitcoin IRA Survey Points Positively Towards Asset’s Future (Punkty pomiarowe Bitcoin IRA pozytywnie w kierunku przyszłości aktywów)

Bitcoin IRA, platforma technologiczna Bitcoin IRA związana z łańcuchem blokowym i kryptokurrency, niedawno opublikowała ankietę, w której zapytano użytkowników, czego chcą od tych inwestycji.

Zasadniczo, wyniki badania wskazują pozytywnie na przyszłość kryptowaluty, ponieważ wielu z nich poszukuje „dużych zysków“ i konsekwentnie poszukuje więcej aktywów do zainwestowania.

Kluczowe wyniki badania, jak wynika z komunikatu prasowego, są następujące:

53% respondentów jest zainteresowanych zarabianiem na swoich inwestycjach, albo poprzez kupno Ethereum, albo poprzez pożyczki.
Inwestowanie w monety alternatywne nadal cieszy się dużym zainteresowaniem konsumentów (w 2020 r. znalazło się na pierwszym miejscu wśród nowych pożądanych cech), pomimo większej zmienności rynku i niesprawdzonych produktów, które często występują w tych mniejszych monetach.

Wydaje się, że inwestorzy kryptońscy mają większy apetyt na aktywa alternatywne, ponieważ 46% chciałoby inwestować w metale szlachetne, 36% w konopie indyjskie i 9% w filmy.
57% użytkowników Bitcoin Era IRA kupuje i przechowuje krypto walutę jako inwestycję długoterminową.
42% uważa, że cena Bitcoin będzie wynosić 15.000 dolarów lub więcej do końca roku.
Liczby te pochodzą z przypadkowej grupy 300 członków, z których wielu jest z Bitcoin IRA od 2016 roku.

W tej sprawie mówi Chris Kline, współzałożyciel i dyrektor operacyjny Bitcoin IRA, który powiedział:

„Inwestorzy Bitcoin IRA spodziewają się zysków w kryptońskiej firmie, które przewyższają tradycyjne aktywa w 2020 roku. Jesteśmy tak podekscytowani, że stale pracujemy nad nowymi ofertami inwestycyjnymi i ulepszeniami w oparciu o ich opinie, ponieważ pomagamy im osiągnąć cele emerytalne“.